Diskuze: Něco takového by v Evropě neprošlo. Na seniorech se v Česku šetří ze všeho nejvíc, tohle si nikdo z nich nezaslouží

Šokující rozdíl: Čeští senioři trpí kvůli státu, jinde by to úřady nedovolily ani na den.
Zdroj: Shutterstock

Šokující rozdíl: Čeští senioři trpí kvůli státu, jinde by to úřady nedovolily ani na den.
Zdroj: Shutterstock